Anasayfa  Anasayfam Yap  Sık Kullanılanlara Ekle  Reklam  Künye  İletişim 2020-08-12  
 
 
 
 
Ana Sayfa | Çumra okullar | Çumra | Gündem | Nöbetci | Spor | Foto Galeri | Video Galeri | Firma Rehberi | İlanlar |
 
 
 
 
 
  Türk milleti bu tuzağa düşmez - HAYRİ MUTLU | Çumranın Sesi - Çumranın Gözü,Kulağı,Sesi-Haberler,Firma Rehberi
  Facebook'ta Paylaş !
335 Okunma
Yazdır
E-posta
0 Yorum
Yorum Ekle
 
 
Köşe Yazıları > HAYRİ MUTLU > Türk milleti bu tuzağa düşmez
2019-05-23 Saat: 12:47
  Türk milleti bu tuzağa düşmez  
 
 
HAYRİ MUTLU
-
 
 
   

Türk milleti üzerinde oyun oynayanların, sonu hep hezimet, hep bozgun, hep de acı olmuştur. Bir seçim kazanmanın telaşında değiliz. Ülkemize, milletimize, bekamıza, geleceğimize sahip çıkmanın derdindeyiz.

Birkaç belediye ele geçirdiler ya, gerisini getirip ülkeyi kaosa sürükleyeceklerine olan inançları iyice arttı. Şimdi çok daha hevesli saldırıyor, akla hayale gelmeyecek yalanlara başvuruyor, gafletten ihanete her yolu deniyorlar. 23 Haziran İstanbul seçimlerinde istedikleri sonucu elde etmeleri durumunda daha da azacak ve ülkeyi kilitleyeceklerdir.

SİZİ BİRARAYA GETİREN ŞEY NEDİR?

  Bütün bunları yapıyorlar, sonra da dönüp büyük bir pişkinlikle, erdemden, ahlaktan, davadan, dürüstlükten, samimiyetten dem vuruyorlar. Kendilerine, “bırakın işbirliği yapmayı, bir araya gelmeyi aynı havayı bile teneffüs etmeye tahammül gösteremediğiniz halde, sizi bir araya getiren şey nedir?” diye soruyoruz, duymazdan geliyorlar. Sicillerinin büyük bölümünü oluşturan belgeli yalanlar, hukuk kararları ile kesinleşmiş hırsızlıklar sanki kendilerinin değilmiş gibi, üste çıkıyorlar. Yaptıklarını gizlemek ve ihanetlerini milletten kaçırmak için de, arkadan dolanıyor, “MHP geçmişte şunları söylemişti, AK Parti şöyle yapmıştı” gibi ezberleri tekrarlayıp zihin bulandırmaya uğraşıyorlar.

BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜK

  Bin defa anlattık, aslında çok da iyi anladılar, ama işlerine gelmediği için aynı sakızı çiğneyip duruyorlar. Be hey gafiller, MHP hangi söylediğini inkar etti, hangi yaptığından vazgeçti? MHP’nin tarihi şan ve şerefle yazılmıştır. Geçmişte söylediklerinin hepsi kendi sitesinde duruyor. Ülkemizin ve milletimizin menfaatleri o zaman onu gerektiriyordu. Söylenenlerin doğruluğu ve haklılığı ispatlandı.Sonra 15 Temmuz gibi dünya tarihinde görülmemiş bir ihanet yaşandı. Türkiye ile meselesi olan içeride ve dışarıda her kim varsa, saldırıya geçti. MHP gibi bu ülkenin teminatı olan bir parti, AK Parti’nin gitmesi uğruna memleketimizin felakete sürüklenmesini göze alacak mı zannettiniz?Bunu siz yapabilirsiniz, zaten yapıyorsunuz, ancak MHP için ülkenin bölünmez bütünlüğü her şeyin önünde ve üstündedir. Anlamadığınız, anlasanız da işinize gelmeyen şey tam olarak budur. MHP siyasi menfaatlerinin, küçük oy hesaplarının peşinde koşmuyor, bekamıza sahip çıkıyor.

BİRBİRİNİZE YAKIŞIYORSUNUZ

  Hadi sizde çıkın, ne dünya görüşü, ne siyaset gerçekleri, ne geçmişte, ne gelecekte hiçbir şekilde aynı hedefte olmadığınız halde, sizi bir araya getiren şeyin ne olduğunu bu millete bir anlatın. İhanet derseniz, alası sizin aranızda yaşandı. PKK’dan başlayıp FETÖ’ye uzanan terör örgütlerini temize çıkarma gayretini büyük bir fedakârlıkla yapanlar sizler değil miydiniz? Selahattin Demirtaş’a güzellemeler için aranızda yarışa girmediniz mi? Hakaret derseniz, su katılmamışını birbirinize karşı kullandınız. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu PKK ve uzantılarına kol kanat germekte bir sakınca görmüyor, ama ortaklık kurdukları İP’in Genel Başkanı için, “Kişisel olarak ben, Meral Akşener’in geçmişte namussuz ve aktif siyaset yaptığı, devlet yöneticiliği yaptığı dönemlerdeki duruşunu unutmayanlardanım. Meral Akşener gibi geçmişin kirli siyasetçilerinden Türkiye’nin merkez sağını dolduracak gibi çok umut vadeden cümleler kurmayı da siyasetçi olarak her şeyden önce kendime yakıştıramıyorum.” diyebiliyor. Kim kime ne yakıştırır onu bilemem, ama birbirinize çok yakıştığınız muhakkak.

İSTANBUL’UN KAYBA TAHAMMÜLÜ YOK

  Erdemden uzaklaşmış, utanma duygusundan mahrum kalmış, doğruluğu kaybolmuş siyasi ihtiras sahiplerinden dürüstlük ve samimiyet beklemek beyhudedir. İstanbul gibi, fethi Peygamber Efendimiz tarafından müjdelenmiş bir mübarek şehir böyle bir zihniyete, böyle bir kirli ortaklığa teslim edilemez. Bir defa daha altını çizerek söylüyorum, İstanbul’un zilletin eline geçmesi kaybın ötesinde, çok büyük bir yıkım olur. Zaten büyük sorunları olan bu müstesna şehrimizin 5 yıl gibi bir zamanı kaybetme lüksü yoktur. İddia edilenin tersine, İstanbul’un zillete teslimi halinde çok, ama çok kötü şeyler olacak.

Türk milleti bu tuzağa düşmez
 
 
   
     
 
 
YORUMLAR    
 
Daha önce yorum yapılmamıştır.
 
 
 
  Nazif KARAGÖZ   Nazif KARAGÖZ  
    ÇAKALLARIN HÜKMÜ, KURT AYAĞA KALKANA KADARDIR.  
     
  Fikret KÜÇÜKMUMCU   Fikret KÜÇÜKMUMCU  
    BU GÜN ANNELER GÜNÜ  
     
  HAYRİ MUTLU   HAYRİ MUTLU  
    AYASOFYA, ÜLKÜCÜ GENÇLİK VE ALPARSLAN TÜRKEŞ  
     
  Yusuf Çelik   Yusuf Çelik  
    Kutlu gün  
     
  S. ARABACI   S. ARABACI  
    Özel hastanelerin korona fırsatçılığı  
     
 
 

   Son Eklenen 5 Firma  
 
» bakıcı ve hastanede hasta bakıcı ve yaşl
» Çumra Adıyaman çiğ köftecisi
» Beyde halı yıkama Çumra
» Ekrem coşkun döner Çumra
» ZEKİ PİKNİK DÖNER ÇUMRA
 
   Son Eklenen 5 İlan  
 
» Kayıp ilanı
» Acar Hafriyat
» ümit spor
» Ankara Çanak Anten Çanaksız Uydu Merkezi Uydu Servisi 0 5...
» Ankara Uydu Kamera Sistemleri 0 543 660 10 21
 
 
 
İlginç tarlal...
1971de İstanbu...
 
 
Eski Çumra
Beytüşşebapt...
 
 
 
 
         
    Ana Sayfa | Çumra okullar | Çumra | Gündem | Nöbetci | Spor | Foto Galeri | Video Galeri | Firma Rehberi | İlanlar |    
   
   
   
     

Çumranın Sesi

© 2012 - Her Hakkı Saklıdır. - Yayınlanan köşe yazıları ve yorumlardan yazanları sorumludur.