Ülkücülük Kavramı Ülkücülük Kavramı 2018-01-25 Saat: 13:47
     
Ülkücüluk kavramı,vatanseverlik ve Türklük kavramlarıyla ilgili ilk derslerini bile benden alanlar; "evet" tavrım için bana hain muamelesi yapmaya devam edeceklerse,ya da başkalarına yorum marifetiyle bana hakaret ettirmeye devam edeceklerse,defolup gitsinler.Böyle dostluk da olmaz,kadim hukuk da...
Ben dostluk ve dost hukuku için canımı ortaya koyacak kadar samimiyim,dostum benden farklı bile düşünse...Ben karşımdakinden aynı ölçüde olmasa da,hiç değilse biraz samimiyet beklerim.
Akp'nin iktidar süresi içinde kimlerin kamu nimetlerinden faydalandığı belli(!).Ben ise şu an itibariyle dahi akp lilerle cebellesmekteyim.Beni akp yalakaligi gibi aşağılik bir sıfatla,çalakalem sifatlandiracak kişinin ispatlaması asla mümkün olmayacağından,onursuzun en önde gideni olduğunu söylüyorum.
Terbiyesizliğin tolere edilebilen hadleri vardır belki,ben hiç bir tonunu tolere edemem,kaldı ki bazı laflar sınırları çok aşıyor...
Benim durduğum yer,bazı kişilerin profesyonel hedefleriyle çelişen bir yer olabilir,peki ne yapayım,inandığımi inkar mı edeyim?
Aldığım nefesi can pazarına sürmekten çekinmeyen ben,şimdi hatır için inandıklarımdan vaz mı geçeyim...
Biraz insaf ve vicdan...
Ben beklentisiz olduğumu defalarca bağırarak beyan ederken;bir başkasının beklentisi için de kimlik değiştirme cihetine gitmem.
Bu şartlar da dostluğumu kabul ederseniz;canım da sizin tasarrufunuzdadir.
Saygı ve sevgilerimle...