Anasayfa  Anasayfam Yap  Sık Kullanılanlara Ekle  Reklam  Künye  İletişim 2019-11-19  
 
 
 
 
Ana Sayfa | Çumra okullar | Çumra | Gündem | Nöbetci | Spor | Foto Galeri | Video Galeri | Firma Rehberi | İlanlar |
 
 
 
 
 
  BÜLENT ARINÇ'IN İÇİNDE ESKİDEN KALMA BİR KUYRUK ACISI VARDIR... | Çumranın Sesi - Çumranın Gözü,Kulağı,Sesi-Haberler,Firma Rehberi
  Facebook'ta Paylaş !
259 Okunma
Yazdır
E-posta
0 Yorum
Yorum Ekle
 
 
Anasayfa > GÜNDEM > BÜLENT ARINÇ'IN İÇİNDE ESKİDEN KALMA BİR KUYRUK ACISI VARDIR...
2019-09-17 Saat: 08:28
 

BÜLENT ARINÇ'IN İÇİNDE ESKİDEN KALMA BİR KUYRUK ACISI VARDIR...

 
 
BÜLENT ARINÇ'IN İÇİNDE ESKİDEN KALMA BİR KUYRUK ACISI VARDIR...
 


Bülent Arınç aylardır “MHP ile ittifaka karşıyım” diyor. HDP’li Ahmet Türk’e sahip çıkıyor, PKK-HDP sevdalısı Canan Kaftancıoğlu’na sahip çıkıyor,
 
   

Yazıma Gazeteci Yazar Yıldıray Çiçiek'in şu sözleri ile başlamak istiyorum: Bülent Arınç aylardır “MHP ile ittifaka karşıyım” diyor. HDP’li Ahmet Türk’e sahip çıkıyor, PKK-HDP sevdalısı Canan Kaftancıoğlu’na sahip çıkıyor, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a düşmanlık edenleri kutsuyor. Truva Atı bile değil artık! MHP’ye düşman ama herkese sevgi kelebeği oluyor !

"Canan Kaftancıoğlu'na tahammül etmeliyiz, ifade özgürlüğüne saygı duymalıyız" demek" Artık sayın Öcalan demek suç olmaktan çıktı. PKK'nın kendine ait bayrağını elinde taşımak, Öcalan posterini elinde taşımak suç olmaktan çıktı" diyen Bülent Arınç'a yakışırdı zaten! PKK ortak noktaları!

Bülent Arınç, PKK ve FETÖ safında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a savaş açmıştır. Savunduğu kişilerin tamamı PKK'yı ve HDP'yi aklamaya çalışan ve siyasi projelerini hayata geçirme çabası veren kişilerdir. AKP kendi bünyesindeki FETÖ ve PKK sevdalılarından kurtulmalıdır !

MHP Milletvekili Sayın Cemal Emginyurt diyor ki: Sayın Cumhurbaşkanım, Bülent Arınç "Ahmet Türk terörist değildir, Barış yanlısıdır" demiş. Bu durum da Ahmet Türk neden alındı? Mardin Büyükşehire niçin KAYYUM atandı? Yok! Arınç yanlış konuştuysa, derhal istifa ettirin. Millet bu Arınçın yüzünden size güceniyor. Gitsin artık Arınç.

Bülent Arınç, Canan Kaftancıoğlu için "Attığı mesajların hiçbirisine katılmıyorum. Ama ifade özgürlüğüne saygı duymalıyız" demiş. Desene biz boş yere alınmışız. Devlete seri katil, Ermeni katliamı yapıldı, Cumhurbaşkanı Diktatör" demek, ifade özgürlüğüymüş. Helal sana Demokrat (!) Bülent.

Nam-ı diğer Ahmak Bülent Arınç, “Ahmet Türkü tanıyorum. Onun terörle alakası yoktur” demiş. Sen değil miydin FETÖcüleri savunup “cübbe giyesi gelen”? Haklısın ama! FETÖ’yle zerre ilişkisi olmayanlar KHK listelerine sokulup tutuklanırken nasılsa sen “Ahmağım” deyip yırttın.

Bülent Arınç'a göre, Ahmet Türk barış elçisi, Canan Kaftancıoğlu sevgi kelebeği, Babacan en iyi gülümseyen çocuk, KHK ihraç edilenler masum ise PKK kim para gönderdi ? Devlete Cumhurbaşkanımıza kim hakaret edip terör örgütü sevicikiğı yaptı?
Ak parti yi kim bölmek istedi? Suçlu kim ?

Yazar, Fetih becici diyor ki: "Bülent Arınç varsa artık muhalefete gerek yok, Bütün muhalif partilerin ortak sözcüsü gibi."

Bülent Arınç, Canan Kaftancıoğlu'na verilen cezayı doğru bulmadığını söylemiş Ahmet Türkün terörle alakası yoktur demiş.. Fetöyle PKK biri içeriden biri dışarıdan yıllardır devletin içini boşaltıp altını oydular. Bu müptezellerin karın ağrısı bugün PKK ve Fetönün can çekişmesi..

"Kaftancıoğlu'nu sevmiyor olabiliriz. Seçimi kazandı bir kahraman haline getirdiler. Attığı mesajların hiçbirisine katılmıyorum. Ama ifade özgürlüğüne saygı duymalıyız, tahammül etmek zorundayız" demiş. Kendini yargı yerine koymuş. Bülent Arınç bey siz kimin kayığındasınız?

Yazımı; MHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Sayın Semih Yalçın'nın şu sözleri ile bitiriyorum yazımı bitirmek istiyorum: Demek ki Bülent Arınç’ın içinde eskiden kalma bir kuyruk acısı vardır veya başka maksatlara bilerek ve isteyerek hizmet etmektedir. Gençliğinde Manisa sokaklarında dedemin intikamını alacağım diyerek dolaşan Sümbüllü Arınç’ın hedef kitlesi kimdir? İntikamını kimden alacaktır?"

Zakir Tercan

BÜLENT ARINÇ'IN İÇİNDE ESKİDEN KALMA BİR KUYRUK ACISI VARDIR...
   
  İlgili Başlıklar  
 
» İşsizlik rakamları açıklandı.
» Yaptırım kararı aldılar!
» Afganistan’dan 150 bin çoban ithal edilecek
» YARALI ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU.
» MARDİN'DEN ACI HABER 1 ASKER ŞEHİT
 
 
 
YORUMLAR    
 
Daha önce yorum yapılmamıştır.
 
 
 
  Nazif KARAGÖZ   Nazif KARAGÖZ  
    Türkiye’nin beka meselesi  
     
  Fikret KÜÇÜKMUMCU   Fikret KÜÇÜKMUMCU  
    Yazı eklenmemiş  
     
  SEDAT ULUPINARLI   SEDAT ULUPINARLI  
    GENÇLERİMİZ VE GELECEĞİMİZ  
     
  HAYRİ MUTLU   HAYRİ MUTLU  
    Lider ülke Türkiye  
     
  Yusuf Çelik   Yusuf Çelik  
    Terörist fabrikasının terör listesi!  
     
  S. ARABACI   S. ARABACI  
    Zamanın ruhu ve ülkücülük  
     
 
 

   Son Eklenen 5 Firma  
 
» Avukat Esra Kara Birr Hukuk Bürosu
» ÇINARLAR MADENİ YAĞ VE FİLTRE DEĞİŞİMİ
» Hakiki Osmanlı Macunu
» Acaroglu hafriyat
» ÇUMRA SİSTEM HALI YIKAMA
 
   Son Eklenen 5 İlan  
 
» ümit spor
» Ankara Çanak Anten Çanaksız Uydu Merkezi Uydu Servisi 0 5...
» Ankara Uydu Kamera Sistemleri 0 543 660 10 21
» ÇAĞLA RENT A CAR OTO KİRALAMA
» Aslan evlerinde satılık daire
 
 
 
İlginç tarlal...
1971de İstanbu...
 
 
Eski Çumra
Beytüşşebapt...
 
 
 
 
         
    Ana Sayfa | Çumra okullar | Çumra | Gündem | Nöbetci | Spor | Foto Galeri | Video Galeri | Firma Rehberi | İlanlar |    
   
   
   
     

Çumranın Sesi

© 2012 - Her Hakkı Saklıdır. - Yayınlanan köşe yazıları ve yorumlardan yazanları sorumludur.